Ужгородський «Барбос» відтепер має цілий магазин помічників

Громадська організація «Барбос», що опікується безпритульними тваринами в Ужгороді, віднині матиме ще одного помічника, а точніше – цілий магазин помічників.

Волонтерів Барбосу можна буде побачити в супермаркеті «Дастор», де розгорнули фотозону та інформаційні стенди про тварин. Кожен охочий зможе долучитися до підтримки чотирилапих, яких викинули на вулицю.

Цілий стенд світлин із зображенням котів і собак, які нині проживають у притулку «Барбос». Та це – тільки маленька частина тих чотирилапих безхатьків, якими опікуються волонтери. Насправді, розповідає керівниця громадської організації «Барбос» Ірина Азізян, зараз у притулку півтора сотні тварин. Удвічі більше їх досі на вулицях Ужгорода. І це загальноміська проблема, яку кілька років тому взялися вирішувати громадські організації.

60% котиків та песиків, що потрапляють до притулку Барбос, – це тварини, яких люди свідомо викидають на вулицю. Стерилізація чотирилапих, наголошують зоозахисники, це відповідальність людей перед тваринами. І наводять наукові дані: якщо кількість стерилізованих домашніх тварин сягає 70%, то помітно зменшується чисельність бездомних. А останнім волонтери намагаються допомагати усім, чим можуть.

Тільки за першу годину волонтерства в супермаркеті «Дастор» ужгородці та гості міста наповнили продуктами цілий візок.

Якщо ви вирішили завести друга або допомогти, чим можете, – тоді вам до Барбоса, кажуть захисники тварин і закликають ужгородців не оминати волонтерську точку, яку з липня на постійній основі можна побачити в супермаркеті «Дастор».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 15 =