На Закарпатті проведуть перший дитячий чемпіонат з гірськолижного спорту

На Закарпатті вперше проведуть дитячий Чемпіонат з гірськолижного спорту «Вaby Champ Krasija 2019». Турнір доволі масштабний: участь візьмуть близько сотні маленьких спортсменів.

Віком від 7 до 11 років із Закарпаття, Львова, Києва, Чернігова, Одеси та інших регіонів України, розповів спортивний директор змагань Артем Топчанюк.

Організатори кажуть, що поки що заявок з інших країн не отримували, але сподіваються, що наступного року Чемпіонат отримає статус міжнародного. Очікують учасників зі Словаччини, Угорщини, Польщі. Тим часом на Закарпатті для популяризації гірськолижного спорту міські ради запроваджують спеціальні програми для безкоштовного катання школярів. Такі програми вже діють у Мукачеві та Берегові.

Гостею турніру буде учасниця 3-х Зимових Олімпіад та срібна призерка Чемпіонату світу зі сноубордингу 2019 Аннамарі Данча. Сноубордистка розповіла, що свої перші кроки у великому спорті розпочинала також на горі Красія ще у 2-х річному віці.

Переможцям організатори підготували призовий фонд та ексклюзивні медалі. Також юні спортсмени зможуть взяти автограф у чемпіонки світу Аннамарі Данчі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =