Більше трьох годин тривала “земельна сесія” міськради Ужгорода

Земельна сесія – так назвали журналісти друге пленарне засідання чергової 28 сесії Ужгородської міської ради, оскільки більшість питань порядку денного стосувалися землеустрою. Чимало з них були дискусійними.

Найбільш гостро обговорювали депутати критичні зауваження до проектів рішень про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій у зоні АТО. 80 земельних ділянок після дискусій все ж виділили ужгородцям, які захищали східні кордони країни. Дискутували депутати про долю парку Підзамкового. Також суперечка розгорілася і стосовно забудови скверу на вулиці Загорській.

Після перерви депутати таки дійшли згоди щодо спірних питань. Користуючись нагодо, міський голова Ужгорода спростував й інші чутки, які ширяться у ЗМІ навколо земельних питань.

Представники мікрорайону Радванка звернулися до депутатів з проханням вирішити проблему відсутності каналізації. Тамтешніх жителів періодично підтоплює, дошкуляє болото та сморід.

Цього року 100 тисяч гривень з міського бюджету виділили на проектно-кошторисну документацію, за наявності коштів у наступному році мер міста обіцяв проект реалізувати. Торкнулися й інших болючих для ужгородців питань. Зокрема, громадського транспорту.

Підняли питання і компенсації пільгових перевезень. В Ужгороді 30 тисяч пенсіонерів і пільговиків. Це майже половина усіх містян, які користуються громадським транспортом.

Компенсовувати з міського бюджету доведеться щомісяця приблизно 3 мільйни гривень. Урік сума сягне 36 мільйонів. Вже оголосили й переможця для випуску карток – це «Приватбанк». Відреагували і на звернення перевізників про перегляд тарифу на проїзд у громадському транспорті внаслідок 10-выдсоткового росту ціна на пальне та інші витрати. До слова, пропозиції перевізників – 7 гривень з особи, а комунального підприємства – 9. Наразі управління економіки вивчає це питання.

Варто додати, на засіданні мав слово очільник Патрульної поліції Юрій Марценишин, який закликав усіх бажаючих вступати до їх лав, адже набір триває.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 10 =