Більше сотні котів під одним дахом живуть на Міжгірщині

Було 15 – стало більше сотні. В одному з туристичних закладів Міжігрщини вже багато років в мирі та злагоді живуть коти та кішки. Тут вони ситі, доглянуті, зігріті теплом та любов’ю. А власники котів започаткували благодійний проект під назвою «Котів Хутір».

Особлива енергетика цього будинку відчувається здалеку. По подвір’ю тут вільно гуляють коти та кішки і при цьому відчувають себе місцевими господарями. Та у кожного пухнастика своя непроста історія.

Зараз спільну житлову площу тут ділять більше сотні котів. Та спершу їх було лише півтора десятка. З кожним роком кількість вусатих збільшувалась, два роки тому їх стало вже понад 60. Когось підкидали, інші приходили самі, хворі та обідрані. Та усі знаходили тут допомогу, а ще любов та ласку.

Подивитись на велику котячу родину сюди приходять постійно. Для своїх вусатих улюбленців господарі облаштували окрему кімнату, з будиночками та поличками, де ті люблять подрімати. Усіх час від часу обстежують ветеринари. Більшість вже мають і власні паспорти.

Нерідко туристи знаходить тут і собі домашнього улюбленця. Власниця закладу каже: навіть 10 хвилин спілкування з кішками знімає напругу та заспокоює.

Не так давно власники закладу започаткувати благодійний проект підназвою «Котів Хутір» . Ідея полягає у будівництві котячого будинку-музею. Поруч планують відкрити і сувенірну крамничку, також туристи зможуть замовити послугу «кіт на тиждень» . Місце під будівництво будинку-музею «Котів Хутір» вже пригледіли, однак роботи, кажуть, ще непочатий край. Та головне, що потрібно для його відкриття, вже є: це більше сотні вусатих.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =