В Ужгороді у вересні почнуть їздити ще 10 нових автобусів

В Ужгороді міська рада підписала з банком та перевізником угоду про закупівлю 10 великих автобусів «Електрон». Вартість транспортів – 52 млн грн. Частину коштів міська рада виплатила, ще на 31 мільйон взяла кредит. Повернути його має за три роки або ж достроково.

В Ужгороді з’являться новенькі маршрутки. Міська рада закупила ще 10 «Електронів». Вартість усіх автобусів – 52 млн грн. Частину коштів заплатили, частину – 31 мільйон міська рада взяла в кредит в «Укргазбанку».

Конкурс на відбір пропозицій оголосили цього року. У ньому взяли участь 4 підприємства. Переможцем став «Завод ЕлектронМаш». Саме у нього у жовтні торік закупили першу десятку автобусів.

За словами гендиректора КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Василя Пецуха, автобуси надійні, антивандальні, з низьким рівнем підлоги. «Електрон» може вмістити не менше сотні пасажирів. Підприємство також взяло на себе і навчання водіїв. Гарантія на маршрутки – два роки.

Курсуватимуть автобуси найпопулярнішими маршрутами. Це: «Новий район», БАМ, автовокзал. Чи буде дорожчати проїзд – міський голова Богдан Андріїв не уточнює. Тільки запевняє, що рентабельними перевезення стають при ціні квитка 8 грн. 70 коп. Також потрібно компенсувати проїзд пільговиків.

На маршрут автобуси мають вийти вже у вересні цього року. Спеціально до Дня міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + two =