Мандрівник Дмитро Комаров для встановлення рекорду побував на Берегівщині

За мінімальний термін відвідати максимальну кількість аеродромів України – таку ціль поставивив перед собою відомий мандрівник та телеведучий Дмитро Комаров в рамках свого нового проекту. На чотиримісному літаку він здійснив посадку і на Закарпатті.

Встановити рекорд, перелетівши через усю Україну на чотиримісному літаку, та здійснити максимальну кількість зупинок на аеродромах країни – таку ціль поставив перед собою відомий телеведучий Дмитро Комаров. Закарпатське Косино стало четвертою зупинкою літака. Відомий блогер та ведучий каже, трохи захитало, коли перелітали через гори, та на настрій це не вплинуло. А от на Закарпатті почуває себе майже як удома.

Часу на зупинку зовсім небагато. Все розписано по хвилинам. Адже на меті – встановлення рекорду України. На приватному аеродромі в Косино Дмитра зустрічають з усіма почестями. Після вітань та частувань – знову за роботу. Телеведучий веде прямий ефір у своєму блозі.

Учасників експедиції – четверо, усі – “універсальні солдати”: і знімати можуть, і літаком керувати. Із задоволенням це робить і сам Дмитро. Однак під пільним наглядом більш досвідчених колег. Та під час зупинки обов`язик команди чітко розподілені. Оператор перевіряє справність апаратури. Пілот дозаправляє транспортний засіб. А от Дмитро не забуває зачекінитись.

Дмитро переконаний, за авіатранспортом – майбутнє кожної країни. А також сподівається, що колись такий транспорт буде доступний кожному. Зараз мета – продемонструвати, що інфраструктура для авіаперельотів швидко розвивається стрімкими темпами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + three =