Із сіл Виноградівщини знову почнуть вивозити сміття

Чорна хмара над підприємством «АВЕ Виноградів», здається, потроху розвіюється. За місяць до новорічно-різдвяних свят товариство припинило вивозити побутові відходи на Виноградівщині.

Спершу йшлося, що погода заважала сміттєвозам добиратися засніженими вулицями до клієнтів. Як виявилося, у товариства просто закінчився договір на утилізацію побутових відходів на Мукачівському полігоні, а нову угоду не підписали.

Населення Виноградівщини стало заручником роботи підприємства, що надає послуги із вивезення та утилізації сміття. Переповнені баки зі сміттям тижнями стояли біля подвір’їв на узбіччях доріг, господарі нарікали на бездіяльність фірми і місцевої влади.

Перед товариством «АВЕ Винорадів» – чималі борги як від населення, так і від державних установ Виноградівського району, були навіть припущення, що підприємство закриється і оголосить себе банкрутом.

Виноградівський полігон вже замалий для того, щоб приймати все сміття, а районна рада за 12 років так і не спромоглася знайти і виділити землю для будівництва нового полігону і сміттєсортувального заводу.

У соціальних мережах люди активно почали давати негативну оцінку роботі «АВЕ Виноградів». Деякі громадські активісти почали навіть слідкувати за машинами товариства і знімати на відеореєстратори.

Люди коментують, мовляв, працівники «АВЕ Виноградів» обманюють громаду і звозять побутові відходи на міський полігон з усього району і навіть сусідньої Хустщини. Директор товариства Адальберт Жидик у відповідь каже: це бездоказова інформація, фейк, що несе значну шкоду діловій репутації підприємства.

Незабаром товариство відновить свою роботу у населених пунктах Виноградівського району. Сміття знову вивозитимуть на Мукачівський полігон.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − nine =