Військово-музичний центр Сухопутних військ концертами знайомить закарпатців з армією

«Армія з народом»: на Закарпаття приїхав Військово-музичний центр Сухопутних військ ЗСУ. Музиканти планують дати низку концертів у кількох містах області. Організатори хочуть продемонструвати єдність Збройних Сил України та цивільного населення, зміцнити авторитет та імідж українського війська.

Концерт з піснями, танцями та за участю Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України відбувся у місті Свалява. «Армія з народом» – саме таку назву має всеукраїнський патріотично-мистецький проект. Через музичну культуру і мистецтво загалом військові намагаються стати ближче до цивільного населення та пропагувати військову службу в збройних силах України.

На Закарпаття з концертною програмою приїхав саме військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних сил України з міста Чернігова. Долучились до проекту «Армія з народом» і представники закарпатського військового комісаріату. Начальник групи морального забезпечення та зв’язків з громадськістю обласного військкомату Олександр Темнов, зокрема, показав, що включає в себе пайок військового. Представили тут також і зброю.

Проект « Армія з народом» будуть реалізовувати протягом 2019 – 2020 років. За цей час військові планують дати близько двохсот концертів у всіх 24 областях нашої держави.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 11 =