Порошенко пропонує здавати аналізи всім кандидатам на високі посади

Аналізи – обов’язкова умова для кандидатів на високі державні пости, а дебати – мають відбутися в кілька раундів і в будь-якому місці.

Такі пропозиції озвучив сьогодні Петро Порошенко. Кандидати в президенти зранку здавали аналізи на алкоголь і наркотики та спілкувалися з пресою. Щоправда, в різнихмісцях. ВолодимирЗеленський не прийняв запрошення Петра Порошенка протестуватися у сертифікованій державній клініці, а обрав приватну лабораторію свого соратника по команді.

Зробити обов’язковимиа налізи на алкоголь і наркотики для всіх кандидатів на найвищі крісла в країні – Президент оголосив, що ініціюватиме такі зміни в законі. Сам Петро Порошенко також пройшов тест. Дослідження проводили чотири медичні установи Києва – дві приватні й дві комунальні клініки: «Медіком», «Борис», Лікарня швидкої медичної допомоги та Наркологічна лікарня Києва. Експрес-тест не показав психоактивнихречовин. Більш ретельні дослідження – волосся – триватимуть від кількох днів до двох тижнів. Ранком Петро Порошенко закликав свого опонента припинити ставити умови і просто прийти на дебати.

Дебати – не шоу, а серйозний формат, з якого мільйони українців можуть дізнатися позиції своїх кандидатів щодо найболючіших для суспільства питань, заявив Петро Порошенко. Він також назвав пропозицію Володимира Зеленського зробити модератором зустрічі Юлію Тимошенко зневагою до самої політика та до її виборців.

Сам Президент подякував своїм виборцям і заявив, що поважає і розуміє позицію тих, хто проголосував за інших кандидатів. І пообіцяв переконати їх голосувати за нього.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =