Кількість закарпатців, які страждають від алергії на амброзію, щорічно збільшується

Закарпаття атакувала небезпечна рослина – амброзія. В області ця отруйна рослина розмножується катастрофічно. І все б нічого, якби не жахливі наслідки її впливу на організм людей: напади задухи, сильний нежить, безперервне чихання. І так впродовж усього літнього сезону. Якщо не лікуватись, симптоми можуть прогресувати аж до розвитку астми.

Варто тільки пилку амброзії потрапити на шкірні покриви, слизові оболонки або безпосередньо в організм людини, миттєво починають проявлятися такі реакції: закладеність носа, сильний нежить, почервоніння оболонок очей, що супроводжується сверблячкою; безперервні напади чхання, першіння та біль у горлі, висипання на тілі; напади задухи; інколи навіть підвищується температура тіла.

Кількість закарпатців, які страждають від алергії на амброзію, щорічно збільшується. Люди кажуть, це й не дивно, отруйна рослина безперешкодно квітне не тільки навколо річки Латориця, а навіть біля під’їздів багатоповерхівок та дитячих майданчиків.

Варто додати, часто люди сприймають вищезгадані симптоми за застуду та починають «лікуватися» самостійно. Алергологи кажуть, робити це категорично заборонено й додають: наслідком несвоєчасного звернення до лікаря може стати астма.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + seven =