Актуальне інтерв’ю

Свіжі випуски

Всі випуски

Актуальне інтерв’ю. Марта Волощук

Марта Волощук, голова Ради ТВ «Асоціації платників податків України» у Закарпатській області – про новації податкового законодавства – 2019.

Актуальне інтерв’ю. Олександр Немйо

Олександр Немйо, начальник управління соціального захисту Мукачівської РДА. Розмова про два нововведення: нову соціальну програму “Муніципальна няня” і монетизацію субсидій

Актуальне інтерв’ю. Олександр Голуб

У розмові з Олександром Голубом, технічним директором ПАТ «Закарпатгаз» – про коефіцієнт стандартних умов. Найголовніше, найперше питання – що це таке? Чи закладається цей коефіцієнт у тариф? На основі яких даних про кожну квартиру багатоповерхівки розраховується цей коефіцієнт?

Актуальне інтерв’ю. Ірина Садовська

Міністерство юстиції України запровадило новий пілотний проект – центри із надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «OpenSpace». Їх по країні вже 23. Запрацював днями такий європейський сервіс і в Ужгороді. Що ж передбачає «OpenSpace», та які послуги зможуть отримати тут громадяни?

Актуальне інтерв’ю. Юлія Кілару

У програмі “Актуальне інтерв’ю” про новації аудиторської діяльності – 2018 розкаже голова Закарпатського територіального відділення ВПГО «Спілки аудиторів України» Юлія Кілару.

Актуальне інтерв’ю. Призов на Тячівщині

У програмі “Актуальне інтерв’ю” – про підготовку до осіннього призову на строкову службу, ухиляння від неї, про умови та оплату для контрактників, соціальний захист військових розкаже військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату Ігор Тищук.

Актуальне інтерв’ю. 5 жовтня 2018 р

У програмі “Актуальне інтерв’ю” – Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна, про послуги компанії для закарпатців.