Актуальне інтерв’ю

Свіжі випуски

Всі випуски

Актуальне інтерв’ю. Ірина Садовська

Міністерство юстиції України запровадило новий пілотний проект – центри із надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «OpenSpace». Їх по країні вже 23. Запрацював днями такий європейський сервіс і в Ужгороді. Що ж передбачає «OpenSpace», та які послуги зможуть отримати тут громадяни?

Актуальне інтерв’ю. Юлія Кілару

У програмі “Актуальне інтерв’ю” про новації аудиторської діяльності – 2018 розкаже голова Закарпатського територіального відділення ВПГО «Спілки аудиторів України» Юлія Кілару.

Актуальне інтерв’ю. Призов на Тячівщині

У програмі “Актуальне інтерв’ю” – про підготовку до осіннього призову на строкову службу, ухиляння від неї, про умови та оплату для контрактників, соціальний захист військових розкаже військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату Ігор Тищук.

Актуальне інтерв’ю. 5 жовтня 2018 р

У програмі “Актуальне інтерв’ю” – Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна, про послуги компанії для закарпатців.

Актуальне інтерв’ю. Володимир Фленько

Співрозмовник – Володимир Фленько, голова облпрофради в Закарпатській області. У розмові – про те, яким був День Незалежності України 27 років тому і протистояння за Незалежність.

Актуальне інтерв’ю. Ігор Гусєв

Співрозмовник – військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв. Тема інтерв’ю – підготовчий етап до осіннього призову на строкову військову службу.

«Актуальне інтерв`ю» – Андрій Литовченко

«Актуальне інтерв’ю» Тема розмови – як захистити своє житло від квартирних крадіїв? Гість програми – Андрій Литовченко начальник Управління поліції