Актуальне інтерв’ю

Свіжі випуски

Всі випуски

Програма «Актуальне інтерв’ю»: очільник ГУНП у Закарпатській області Олександр Шляховський

Про надзвичайний стан і роботу поліції під час карантину, контроль за дотриманням самоізоляції та інших вимог, а також план дій та виклики, які стоять

Актуальне інтерв’ю. Марта Волощук

Щороку платники податків змушені адаптуватися до змін. Не є винятком і 2020 рік. Про новації бюджетного і податкового законодавства цього року говоримо з головою ради територіального відділення Асоціації платників податків у Закарпатській області Мартою Волощук.

Актуальне інтерв’ю. Інфекційні хвороби

Людство за останні століття зробила прорив у медицині: навчилося робити пересадку серця, анатомічні протези, винайшло ліки від чуми тощо. Проте люди і досі помирають від інфекційних хвороб. З огляду на епідситуацію на Закарпатті про це варто говорити. Про інфекційні хвороби, причини, наслідки, лікування та запобігання говоримо з сімейним лікарем, терапевтом Оксаною Юрійчук.

Петро Порошенко. Громадський контроль

Петро Порошенко, Президент України, у інтерв’ю «М-студіо»: про подвиг Карпатських Січовиків, сучасну українську армію, коли закарпатці будуть жити так, як їхні сусіди за кордоном; чому саме зараз здійснюються індексаційні виплати пенсіонерам, допомога багатодітним та монетизація субсидій; поділився, у якій країні хоче жити та працювати.

Актуальне інтерв’ю. 27 лютого 2019 р.

У 2015 році президент підписав указ про створення Ради регіонального розвитку – майданчика для прийняття важливих і ефективних рішень.

Актуальне інтерв’ю. Юрій Федун

У програмі Актуальне інтерв’ю – Юрій Федун, голова ГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» про соціальну адаптацію людей з інвалідністю, стратегію «Інтеграція»

Актуальне інтерв’ю. Марта Волощук

Марта Волощук, голова Ради ТВ «Асоціації платників податків України» у Закарпатській області – про новації податкового законодавства – 2019.