Актуальне інтерв’ю

Свіжі випуски

Всі випуски

Петро Порошенко. Громадський контроль

Петро Порошенко, Президент України, у інтерв’ю «М-студіо»: про подвиг Карпатських Січовиків, сучасну українську армію, коли закарпатці будуть жити так, як їхні сусіди за кордоном; чому саме зараз здійснюються індексаційні виплати пенсіонерам, допомога багатодітним та монетизація субсидій; поділився, у якій країні хоче жити та працювати.

Актуальне інтерв’ю. 27 лютого 2019 р.

У 2015 році президент підписав указ про створення Ради регіонального розвитку – майданчика для прийняття важливих і ефективних рішень.

Актуальне інтерв’ю. Юрій Федун

У програмі Актуальне інтерв’ю – Юрій Федун, голова ГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» про соціальну адаптацію людей з інвалідністю, стратегію «Інтеграція»

Актуальне інтерв’ю. Марта Волощук

Марта Волощук, голова Ради ТВ «Асоціації платників податків України» у Закарпатській області – про новації податкового законодавства – 2019.

Актуальне інтерв’ю. Олександр Немйо

Олександр Немйо, начальник управління соціального захисту Мукачівської РДА. Розмова про два нововведення: нову соціальну програму “Муніципальна няня” і монетизацію субсидій

Актуальне інтерв’ю. Олександр Голуб

У розмові з Олександром Голубом, технічним директором ПАТ «Закарпатгаз» – про коефіцієнт стандартних умов. Найголовніше, найперше питання – що це таке? Чи закладається цей коефіцієнт у тариф? На основі яких даних про кожну квартиру багатоповерхівки розраховується цей коефіцієнт?

Актуальне інтерв’ю. Ірина Садовська

Міністерство юстиції України запровадило новий пілотний проект – центри із надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «OpenSpace». Їх по країні вже 23. Запрацював днями такий європейський сервіс і в Ужгороді. Що ж передбачає «OpenSpace», та які послуги зможуть отримати тут громадяни?