Актуальне інтерв’ю. Ірина Садовська

Міністерство юстиції України запровадило новий пілотний проект – центри із надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «OpenSpace». Їх по країні вже 23. Запрацював днями такий європейський сервіс і в Ужгороді. Що ж передбачає «OpenSpace», та які послуги зможуть отримати тут громадяни? Про це та інше – в інтерв’ю із заступником міністра з питань державної реєстрації Іриною Садовською.

Ще один цікавий проект, який започаткували в Мін’юсті – «Шлюб за добу». За час його дії в Україні за таким принципом побралось вже більше 3 тисяч пар. Що треба знати про швидке одруження? Та чи популярна ця послуга серед населення області?

Полегшили процедуру отримання свідоцтва про народження і молодим породіллям. Зареєструвати свою малечу можуть прямо в пологовому будинку.

В Мін’юсті кажуть, ще ціла низка нових та цікавих пілотних проектів чекає на жителів країни. У разі прийняття Верховною Радою законопроекту «Рейдерство Стоп» планують запровадити нові інструменти боротьби з рейдерами.

Всіх кандидатів на посади реєстраторів чекає з новим роком складання професійного іспиту на знання українського законодавства. В мін’юсті кажуть, у своїх працівниках – не сумніваються. Разом з тим запрошують на роботу і молоді кадри.

Ірина Садовська – заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації, наголосила, що Мін’юст з роками започаткував чимо вдалих проектів. Роботу у напрямку покращення надання громадям послуг продовжуватимуть і надалі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =