У День вшанування памʼяті загиблих медичних працівників 10 липня о 14:00 вся Україна завмерла – хвилина мовчання у шану тих, хто не обирав героїзм, а просто працювали, навіть, під обстрілами, приймали виклики війни і гинули, рятуючи інших. Долучився і Ужгород. Далі карети швидкої допомоги проїхалися вулицями міста в памʼять про загиблих колег – фельдшерів, парамедиків, водіїв, лікарів. Так колектив закарпатської екстренки долучився до всеукраїнської акції. Один із тих, кого вшанували медики – водій швидкої Ференц Сімйон. Майже 30 років за кермом карети швидкої. У листопаді 2023-го він був мобілізований, а 5 лютого 2024-го загинув під час виконання бойового завдання поблизу Авдіївки. З перших днів на екстренці не тільки працювали на одній машині, а й дружили – найбільше болить за загиблим Віктора Рего. 54 медики екстреної допомоги загинули від початку повномасштабної війни. Їхні імена – в серцях колег. Їхні вчинки — у історії країни.