Адміністраторці грального закладу з Мукачева загрожує штраф від 170 тисяч гривень

Адміністратору грального закладу, що діяв у Мукачеві, повідомили про підозру у незаконному занятті гральним бізнесом, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як встановлено в ході досудового розслідування, підозрювана умисно, з метою отримання прибутку, без передбаченого законом дозволу, з невстановленими слідством особами організувала функціонування інтерактивного клубу (з маскуванням під Інтернет-клуб) для проведення азартних ігор на комп’ютерних симуляторах. У так званому Інтернет-клубі діяли 8 ігрових комп’ютерів для «клієнтів» та робочий комп’ютер адміністратора, через які з використання окремих інтернет-ресурсів надавався доступ до азартних ігор.

Адміністраторка також пояснювала гравцям порядок отримання доступу до незаконних азартних ігор та в загальному забезпечувала роботу грального закладу.

Наразі триває подальше досудове розслідування, яке здійснює слідчий відділ УСБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Частина 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття гральним бізнесом) передбачає покарання у вигляді штрафу від 170 тисяч до 680 тисяч гривень.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 2 =