В Ужгороді відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Ужгороді урочисто відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У місті пройшли традиційні урочисті заходи. Пом’янути загиблих 2-й світовій війні прийшло чимало небайдужих.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років Ужгород святкував з самого ранку. Урочисті заходи традиційно розпочалися на українсько-словацькому кордоні. Небайдужі жителі краю поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям». Продовжилися заходи на площі Кирила і Мефодія біля пам’ятника «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни».

Сотні краян прийшли і на Пагорб Слави.Жителі сформували колону. Спершу поклаликвіти до могил Героїв, які загинули на Сході України. Діти Другої світової поділилися спогадами про страшні дні війни та побажали Україні миру. Ходою пройшли до Вічного вогню, де хвилиною мовчання та військовим залпом вшанували всіх полеглих у боях.

Низький уклін всім ветеранам Другої світової війни та вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + twelve =