Найбільший виш Закарпаття відзначив 74-річчя

УжНУ 21 жовтня виповнилося 74 роки! Святкуванню річниці найбільшого у Закарпатті вищого навчального закладу присвятили засідання Вченої ради. У програмі урочистостей – вітальні слова від почесних гостей, нагородження найкращих співробітників та викладачів, концертні номери чоловічої хорової капели «Боян» і Закарпатського народного хору. Про досягнення, здобутки та рейтинги вишу розповів ректор Володимир Смоланка. А також поділився амбітними планами на майбутнє.

Ужгородському національному університету – 74! Найбільший вищий навчальний заклад Закарпаття заснували у жовтні 1945 року. Зараз це – 2800 співробітників, з них 1700 викладачів, та 15 тисяч студентів. Потужні наукові школи, співпраця з багатьма провідними університетами світу, одна з найбільших бібліотек в країні – чимало досягнень має заклад за 74 роки.

Проекти, розроблені викладачами і студентами вишу, отримують не тільки визнання, а й фінансову підтримку для їх реалізації. Тільки у наступному році очікують 8 переможців програм у рамках транскордонного співробітництва.

Найвища для закладу оцінка результатів діяльності – це рейтинг. І тут УжНУ є чим пишатися.

Щорічно видатним вченим з усього світу вручають Відзнаку «Почесний доктор УжНУ». Цього року звання Doctor Honoris Causa присвоїли професору Карлового університету Владіміру Матоліну.

З нагоди 74-річчя УжНУ найкращих співробітників і викладачів відзначили грамотами, подяками та іншими нагородами і, звісно, оплесками. У рамках урочистостей від поважних гостей – вітальні слова! А також найщиріші побажання від тих, хто вважає Ужгородський національний університет – своєю Альма-матер!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 18 =