5 послуг, які обов’язково повинні бути в кожному салоні

Бьюті-індустрія – перспективний напрямок для ведення бізнесу. Головний чинник, який впливає на прибутковість справи, кількість клієнтів. Щоб перетворити салон на мега затребуваний заклад, варто визначити не тільки де він буде розташований і як оформлений, але і які послуги будуть надаватися.

Чому так важливе планування

Щоб започаткувати успішний бізнес самих тільки грошей недостатньо. На рентабельність справи мають великий вплив ще цілий ряд факторів. Новий заклад швидко стане популярним якщо:

  1. Вибрати правильне місце. В ідеалі до салону краси має бути зручно добиратися будь-яким видом транспорту. Добре, якщо обрана локація знаходиться в місці з великою прохідністю.
  2. Правильно скласти список послуг. Від планування цього моменту залежить величина середнього чеку. Широкий вибір устаткування для косметології пропонує компанія Medicalaser.
  3. Підійти серйозно до створення колективу. На роботу слід брати кваліфікованих майстрів, які обожнюють свою справу. Чи стане клієнт постійним залежить від якості наданих послуг і відношення персоналу.
  4. Організувати масштабну рекламну кампанію. Про ваше існування дізнаються не скоро, якщо не розвісити по місті білборди, не провести промо-акцію, зекономити гроші на оформленні закладу.
  5. Автоматизувати процеси управління. Краще якщо за запис клієнтів і керування фінансами буде відповідати спеціальне програмне забезпечення. В такому разі ймовірність щось забути зникне.

Щоб правильно виконати всі ці процеси потрібні знання в області менеджменту. Якщо немає досвіду ведення бізнесі та відповідних знань, краще заручитися допомогою відомого консультанта або людини, яка має досвід роботи у сфері послуг.

Топ-5 послуг для салону краси

Сьогодні такі заклади вражають своєю функціональністю. Потрапивши сюди, жінка має можливість покращити зовнішній вигляд буквально за декілька годин. Найбільший попит у клієнтів мають такі послуги:

  1. Догляд за волоссям. Окрім стрижки й фарбування до цієї категорії відносяться всі інші маніпуляції: ламінування, кератинове вирівнювання, нарощування. Що стосується фарбування то останнім часом жінки віддають перевагу оригінальним його видам – амбре, балаяж.
  2. Нігтьовий сервіс. Лідер цього напрямку – покриття нігтів гель-лаком. Згідно з дослідженнями кожна третя відвідувачка прикрашає пальчики саме таким чином. Що стосується дизайну то його ширина просто вражає. Крім різноманітного лаку застосовується стемпінг, наліпки, стрази.
  3. Нарощування вій. Далеко не кожна представниця прекрасної половини людства може похвалитися густим волосяним покривом повік. Процедура дозволяє швидко розв’язати цю проблему.
  4. Епіляція. Волосся – річ, яка дуже швидко відновлюється. Коли часу і бажання займатися голінням немає, а потрібно виглядати на всі 100, прийде на допомогу лазерна епіляція. Послуга розповсюджується на весь волосяний покрив, який заведено вважати небажаним.
  5. Чистка обличчя. Забрудненість повітря, неправильний догляд і спосіб життя – основні причини поганого стану шкіри. Позбутися забитих пор і повернути здоровий колір можна за допомогою чистки та масок.

Ми перерахували топові послуги. Всі інші процедури також мають прихильників. Щоб правильно скласти їх список детально опишіть свого клієнта. Від точності виконання цього завдання буде залежати завантаженість кожного напряму. Час від часу перевіряйте як ідуть справи в салоні та при необхідності додавайте/віднімайте послуги. Ваша мета як власника – налагодити робочий процес. Він має бути точним як годинник.

 

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 14 =