4 липня відійшов у вічність головучий Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій Василь Райчинець

Колектив та засновники ТРК «М-студіо» висловлюють щирі співчуття з приводу смерті старшого єпископа Української Євангельської Церкви, головуючого Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, Василя Федоровича Райчинця

Життя Василя Федоровича Райчинця обірвалося на 68 році життя. Закарпатці завжди пам’ятатимуть його як щирого, відданого священослужителя, який ніс віру людям.

Про Василя Райчинця кажуть: «Людина, яку всі вважали совістю і символом цілого релігійного середовища в нашій Державі. Це був Проповідник, який і в сумні часи радянського тоталітаризму, і в незалежній Україні умів повести за собою і привести до Господа тисячі душ, які шукали розради і миру в серці.»

 

Василь Федорович Райчинець народився 19 жовтня 1952 року в селі Поляна Закарпатської області. У 1983 році здобув богословську освіту, закінчивши московську семінарію. У 1987 році був обраний Церквою християн віри євангельської України села Поляна на пасторське служіння, а у 1990 році став заступником старшого пресвітера Союзу.
У 1994 році Райчинець став старшим пресвітером Закарпатського об’єднання церков при Союзі ВЦХЄВ.
У 1995 році на черговому з’їзді Союзу ВЦХЄВ його обрали старшим єпископом Союзу. З 2001 року Райчинець був членом Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

Також з 2010 року Василь Райчинець був президентом Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської.
Василь Райчинець був також головуючим у Всеукраїнській раді церков та релігійних організацій

Світла пам’ять світлій людині! Щирі співчуття родині, рідним, близьким та всім, хто знав Василя Райчинця…

Колектив та засновники ТРК «М-студіо»

 

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − four =