30 тис $ потребує 4-хрічний Сашко аби почути світ

Сашкові Симчик – 4 роки. Народився він здоровою дитиною, розвивався за віком, навіть знав уже кілька слів. Батьки були певні, з їхнім  хлопчиком усе добре!  Та в один момент зрозуміли – Сашко не реагує на звуки.

Батьки довірилися лікарям, скинули усе на спадкове: нібито батька Сашка теж  у дитинстві пізно заговорив. Однак згодом зрозуміли, хлопчика треба обстежити ще раз. Страшний діагноз – двобічна нейросенсорна глухота йому поставили 9 серпня цього року.

Слуховий апарат на одне вушко хлопчикові забезпечила держава, на інше – батьки придбали за власні кошти. Та мама Сашка каже, цей пристрій тільки стимулює нерв у вусі.

Сашкові потрібна кохлеарна імплантація . У нашій країні такі операції роблять, і вже давно. Але кількість імплантів , що закуповують, в рази нижча від необхідної. Тому  черги – на роки вперед. А для таких пацієнтів, як Сашко, – час має дуже велике значення. Якомога  раніше проведена операція, підвищує шанси на повноцінне життя. Після досягнення п’ятирічного віку навчити говорити і розвинути мову у дитини практично неможливо.   Сьогодні в черзі на операцію – більше чотирьох сотень українських дітей. Оперують же в рік тільки близько 50ти діток.

Родина Сашка намагається триматися, та мама каже – це надто складно.  Ситуація – критична.  Зараз найперше – самостійно зібрати кошти на операцію, бо чекати не можуть. Вартість Кохлеарної імплантації – 30 тисяч доларів США. Це ж захмарна сумка для сім’ї Симчик.

Усіх небайдужих родина Сашка крізь сльози просить допомогти хлопчикові вирватися із полону тиші. Реквізити банківської картки мами дитини та її контактний номер ви бачите на екрані.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =