3 професії, для яких потрібен потужний ноутбук

Коли мова йде про потужний ноутбук, покупці мають асоціацію з IT та програмуванням. Лише у цій сфері потрібна потужна відеокарта та багато оперативної пам’яті, та це не зовсім так. Є багато сфер професійної діяльності, де потрібні потужні НР ноутбуки чи іншого бренду.

Сьогодні ми розповімо про 3 з них — дизайнер інтер’єру, фотограф, відеодизайнер. Тож, можливо, ви мрієте стати кимось із них, тоді час відкладати на новий ноутбук, бо коштують потужні машини недешево.

Дизайнер інтер’єру

Здавалося б, навіщо потужна машина для малювання зображень квартири? Та програми, які використовують у дизайні — Adobe Photoshop та Archicad мають певні вимоги до “заліза”. І звичайний ноутбук із серії офісних справиться лише із запуском програм.

Але запустити та працювати — різні речі. Рендер — процес, коли картинка оживає (іншими словами, візуалізація) потребує багато часу та потужностей комп’ютера.

Тим хто планує відвідувати курси дизайну, потрібно купити ноутбук Lenovo https://eldorado.ua/notebooks/c1039096/producer=lenovo/ з наступними характеристиками:

  • Windows 10
  • Лінійка процесора — Intel Core i5, Intel Core i7
  • Обсяг оперативної пам’яті — від 8 Гб (краще 16 Гб)
  • Обсяг відеопам’яті — від 2 Гб (краще 6 Гб)
  • SSD-диск

“Великий вибір дизайну та потужні складові частини є у лінійці Ideapad від Lenovo”, — додали експерти магазину Eldorado.

Фотограф

Раніше фотограф був відповідальний лише з якісну зйомку, а фото з плівки друкувалися автоматично. Та зараз, перш ніж побачити світ, кожен відзнятий кадр піддається багатьом етапам обробки — ретушування, кольорокорекція та інші.

Основні програми для роботи з фото — Adobe Photoshop та Lightroom, і вони мають певні вимоги до ПК, на якому планується їхнє використання. Інакше кожен рух пензликом у фотошопі триватиме вічність.

Необхідні технічні характеристики:

  • Windows 7 або 8
  • Процесор Intel Pentium 4, AMD Athlon 64
  • Обсяг оперативної пам’яті — від 1 Гб
  • Обсяг відеопам’яті — 1 Гб
  • Дозвіл монітора — 1280 x 800
  • 2,5 Гб вільного простору на жорсткому диску та додатковий простір для зберігання оброблених файлів

Як бачимо, у порівнянні з вимогами до машини дизайнера, фотограф може користуватися менш потужним лептопом. Та у будь-якому разі особливу увагу потрібно звертати на якість екрану, адже точне передавання кольору у фотографії дуже важливе.

Відеодизайнер, монтувальник відео

Майстер роботи з відеоконтентом має обирати “робочу конячку” лише серед небюджетних ноутбуків. Майже у кожного виробника комп’ютерної техніки вони є. Та вибір пристрою залежить від того, який саме формат відео планують монтувати та обробляти.

Для маленьких роликів у Full HD-якості з текстом та фоновою музикою потрібен потужний процесор. Чим краще працює ця складова, тим менше часу припадає на рендеринг.

Та найбільшу вагу має — оперативна пам’ять. І тут спрацьовує правило: “Чим більше, тим краще”. Потрібно мінімум 8 Гб.

Отже, можна зробити висновок: коли мова йде про роботу у графічних редакторах, потрібно обирати геймерські моделі.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 5 =