241 технічний працівник закладів освіти, 50 вчителів музичних шкіл та 25 працівників сільрад Мукачівщини залишаться без зарплати?

ід загрозою виплати зарплати працівникам – бюджетникам на Воловеччині, передача комунального майна: засідання сесії Мукачівської районної ради не відбулося: представники депутатського корпусу з “Команди Андрія Балоги”, “За майбутнє” та ОПЗЖ знову не з’явилися Більшістю голосів головуючим на сесії призначено Тарабія Романа Васильовича. Вже вдруге на засідання не з’явився жоден депутат від Команди Андрія Балоги, ОПЗЖ, За Майбутнє. Серед них – і депутат, який є керуючим справи ради і має знаходитися на робочому місці – Гарапко Михайло Васильович. Серед іншого, його обов’язками є ще й інформувати депутатів про сесію, готувати матеріали. Через відсутність депутатів з вказаних партій, знову не ухвалені важливі рішення:
1. Забезпечення виплати зарплати в розмірі 1.3 млн. грн. працівникам бюджетної сфери колишнього Воловецького району.
2. Передача прав засновників установ до територіальних громад.
3. Забезпечення виплати заробітної плати працівникам апарату райради.
4. Оплата комунальних послуг адмінбудинку ради та РДА
Нагадаємо: на цьому тижні сесія через представників із партії “Опозиційна платформа за життя”, “За Майбутнє” та “Команда Андрія Балоги”, які покинули сесійну залу не відбулась вже вдруге, попри те, що на порядку денному розгляд питань, що стосуються і виплат працівникам освіти та медицини у районі.

 

 

Нагадаємо: в понеділок засідання Мукачівської районної ради не відбулося  з тих же причин, що і 30 грудня

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − three =