120 гривень на місяць – замість безплатного проїзду

За проїзд платити, а кошти на відшкодування отримувати на руки пропонують у Кабміні органам місцевого самоврядування. Обласні чиновники вже прорахували суму відшкодувань.

Ще в березні парламент дозволив органам місцевого самоврядування поступово вводити систему монетизації пільг. Розпочали з перевезень. Згідно з постановою, обласні адміністрації мали визначити розмір готівкової виплати для пільговиків у всіх видах транспорту. В 4 рази більше відшкодування отримуватимуть громадяни з обмеженими фізичними можливостями.
Жителі Ужгорода кажуть, сама процедура монетизації – хороша ідея, однак що таке 120 гривень на місяць, коли проїзд в Ужгороді вартує 5 гривень? Тим часом в управлінні соцзахисту населення кажуть: не встигли в ОДА подати розрахунки, як вже підписані зміни до розпорядження. Однак монетизація на перевезення пільговиків – це рішення на вибір. Органи місцевого самоврядування мають право обирати, чи повертати пільговикам кошти на руки, чи далі возити безкоштовно. Такі рішення мають приймати з урахуванням громадських обговорень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =