Закарпатські митники знайшли в автобусі цигарки на 47 тисяч гривень

Закарпатські митники вилучили у водія рейсового автобуса «Вінниця – Неаполь» 1091 пачку цигарок, повідомляє ДФс в Закарпатській області.

Водій, громадянин України, їхав за кордон через пост «Тиса». Він проходив митний контроль «червоним коридором», у декларації вказав, що має ручну поклажу з особистими речами, а товари, що підлягають декларуванню, не везе. Однак через ознаки спеціально виготовлених сховищ працівники митниці вирішили здійснити повний митний огляд рейсового автобуса. Відтак виявлено приховані від митного контролю 1091 пачку тютюнових виробів вітчизняного виробництва, з акцизними марками України різни торгових марок.

Тютюнові вироби були приховані у порожнині між задньою стінкою холодильника, що знаходився за сидінням водія, та боковою стінкою місця для відпочинку водія. Вартість виявлених цигарок – 47 573 гривень.

Виявлені тютюнові вироби громадянин України визнав своєю власністю та пояснив, що цигарки придбав для перевезення за кордон для того, щоб подарувати їх друзям.

Громадянин використовував спеціально виготовлені сховища з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки вилучено до рішення суду.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 15 =